TANIEC: STREET DANCE

 

Prowadzący: Izabella Kamińska

Wiek: 3+
Termin zajęć: poniedziałek 16.00 grupa przedszkolna
                             poniedziałek 16.35 grupa szkolna
                            
Koszt: 60zł-70 zł/m-c
Kontakt: tel. 516 166 451
                   e-mail: iza@parkova.pl

GRUPA PRZEDSZKOLNA

Zajęcia taneczne dla przedszkolaków łączą przede wszystkim zabawę ruchową z muzyką. Nauka, krótkich układów pomaga dzieciom zintegrować się w grupie, a także ćwiczyć swoją pamięć.

GRUPA SZKOLNA

Zajęcia taneczne dla dzieci szkolnych charakteryzują kierunkowaniem dzieci na konkretne style z dziedziny street-dance. Wyróżniają się wyselekcjonowaną muzyką, krótkimi schematami tanecznymi, które w późniejszych etapach łączone są w mini formację taneczną. Kończą się krótką zabawą oraz rozciąganiem.

PROWADZĄCY:

Iza Kamińska- swoją przygodę z tańcem zaczęła w Szkole Podstawowej kiedy to uczęszczała na koła zainteresowań. Jednak na poważnie zaczęło się w 2007, gry trafiła do jednej z poznańskich szkół tańca. Specjalizuje się w szeroko pojętym street dance, jednak styl, który preferuje to waacking. Największą inspiracją jest muzyka. Prowadziła zajęcia taneczne w poznańskich szkołach tańca oraz na koloniach organizowanych przez Almatur Poznań. Przykładowe osiągnięcia: 3 miejsce Summer Street Dance Groove Węgorzewo, w kat. Locking solo, 4 miejsce Groove contest 2011 Poznań, w kat. Locking oraz 1 miejsce w kat. Hip hop formacje, ćwierćfinał Urban Dance Meeting 2012 w kat. Hip hop 2vs2, 3 miejsce w kat. Waacking Groove Contest, Poznań, listopad 2012, 3 miejsce Bass Jam w kat. 2vs2 All styles Battle, Poznań, listopad 2012, 4 miejsce Groove Contest w kat. Waacking, listopad 2013, 2 miejsce Groove Contest w kat. Street Dance Formacje, listopad 2015,  2 miejsce Spal Trampy w kat. Street Dance Formacje, grudzień 2015