STARTUJ NA SZLAK

STARTUJ NA SZLAK - warsztaty rowerowe dla dzieci i młodzieży

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami na cykl warsztatów rowerowych „Startuj na szlak”.

W ramach projektu odbędą się 3 warsztaty:

1. 23 września o godz. 10:00 Tomasz Schmidt, wielokrotnie nagradzany mistrz kolarstwa torowego zapozna uczestników ze specyfiką tej dyscypliny i zademonstruje trening na szosie, na pobliskiej drodze serwisowej. Zapraszamy młodzież od 13 lat.

2. 24 września o godz. 10:00 Anna Ranoszek triathlonistka, przybliży specyfikę kolarstwa turystycznego oraz przeprowadzi pokazowy trening kolarski w pobliskim lesie. Dzieci pon. 13 lat

3. 6 października o godz. 16:30 Wojciech Walter – właściciel poznańskich serwisów rowerowych OneMoreBike podzieli się wiedzą nt. tego jak dbać o stan techniczny roweru a ok. godz 18:00 odbędzie się konkurs krajoznawczy nt. układu szlaków Gminy Dopiewo i znajdujących się na nich atrakcji. Zapraszamy dzieci i młodzież.

Każdy warsztat będzie trwał 3 godziny.

Miejsce spotkania: Kawiarnia PARKOVA ul. Lipowa 1, Dąbrówka

Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników przyjmujemy zgłoszenia mailowe na adres: biuro@fishka.org.pl, tel. 884 818 088

Projekt „Startuj na szlak-warsztaty rowerowe i konkurs krajoznawczy dla dzieci i młodzieży” ukierunkowany jest na kształtowanie postaw oraz wiedzy, dzięki którym najmłodsi mieszkańcy naszej gminy będą mieli okazję aktywnie ją poznawać, korzystając z dostępnych szlaków rowerowych w sposób bezpieczny dla siebie i innych.

Organizatorem jest Fundacja Innowacji Społecznych FISHKA, projekt finansuje Urząd Gminy w Dopiewie.

Serdecznie zapraszamy!