KLUB MALUCHA ŻYRAFY

Wspieramy rodziny w rozwoju i opiece nad dziećmi

Co robią ŻYRAFY?

  • prowadzą Klub Malucha – pomagają rodziną w opiece i kształtowaniu harmonijnego rozwoju dzieci do 3 lat
  • organizują Warsztaty dla dzieci i rodziców
  • organizują Urodzinki dla dzieci

Dzieciństwo i dorastanie to wyjątkowy czas w życiu zarówno dzieci, jak i rodziców. Pełen radości, ale także czasami trudu i wysiłku związanego z codziennym życiem.

Z tego względu ważne dla nas jest nie tylko dzielenie się wiedzą i doświadczeniem związanym z rozwojem dzieci, budowaniem więzi z nimi oraz dbaniem o wzajemne relacje w rodzinie, ale także wspieranie rodziców w życiu prywatnym, aktywności zawodowej i przedsiębiorczości, zgodnie z filozofią Work Life Integrity (WLI).

We współczesnym świecie ze względu na wibrujące smartfony, pracę nad projektami dostępnymi w chmurze z każdego miejsca i wszechobecny Internet, podział na życie w pracy i życie prywatne nie jest możliwy. Funkcjonując zgodnie z WLI nie musimy się zastanawiać, czy poświęcamy sobie i rodzinie wystarczająco dużo czasu – poświęcamy go po prostu tyle, ile uważamy za słuszne i nie odczuwamy z tego powodu wyrzutów sumienia.

To spojrzenie jest nam bliskie dlatego promujemy zdrowy tryb życia, oparty o „spokojną głowę i duszę”, akceptację siebie, zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną.

 

Zapraszamy do kontaktu: kontakt: +48 577 404 888, mail: klubmalucha@zyrafy.com.pl