COWORKING

PRZYJDŹ I ZOSTAŃ COWORKEREM!

 

biurko-z-ludzikami

 

Coworking (z ang. pracować razem) zyskuje coraz większą popularność w Polsce i na całym świecie. Jest to nowy sposób pracy szczególnie bliski freelancerom, artystom, przedstawicielom wolnych zawodów, a także osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą. Coworking to idealne rozwiązanie dla pracujących w domu, którzy chcą wyrwać się ze swoich czterech ścian, szukających inspirującej i mobilizującej atmosfery współpracy.

 

PRACUJESZ ZDALNIE, PROWADZISZ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ, A MOŻE DOPIERO MYŚLISZ O POWROCIE DO PRACY?

 

Niezależnie od tego na jakim etapie znajduje się Twój biznes, Coworking Parkova pomoże Ci rozwinąć skrzydła. W swojej ofercie dysponujemy przestrzenią do pracy, spotkań z klientem, prowadzenia szkoleń i warsztatów, a także szeregiem usług dodatkowych.

Coworking Parkova to także ludzie otwarci na współpracę, rozwój i wymianę doświadczenia. Wierzymy, że praca może być dopasowana do naszego tempa i trybu życia. Jeśli więc masz dosyć pracy w domu, nie chcesz tracić czasu na dojazdy i stanie w korkach, przyjdź i dołącz do nas. Coworking Parkova to również doskonałe miejsce dla osób powracających do pracy po urlopie wychowawczym i macierzyńskim. Bliskość strefy Kids&family sprawia, że rozstanie ze swoją pociechą nie jest już takie trudne.

 

 

 

OFERTA

ikona_8_stanowisk

6 STANOWISK

 

ikona_sprzet

SPRZĘT

ikona_wifi

WIFI

 

ikona_chillout

CHILLOUT

 

1 dzień

30 zł / os.

1 tydzień

120 zł / os.

 

1 miesiąc

400 zł / os.

Sala dostępna: pon.-pt. w godz. 11.00 - 20.00*

* Po wcześniejszej rezerwacji miejsca, istnieje możliwość pracy w innych godzinach.

 

KOLKO-Aga

 

KONTAKT

Agnieszka tel. 888 111 140

e-mail: coworking@parkova.pl